Лип 11

Питання безпеки дітей в літніх таборах відпочинку залишається одним із важливих завдань дорослих. Адже батьки, відправляючи дітей до дитячого оздоровчого закладу, сподіваються на те, що відпочинок буде не лише корисним: зміцнить здоров’я дитини, сприятиме набуттю яскравих вражень, духовному збагаченню, а й безпечним.

Щотижня, починаючи з червня і по серпень, майстри виробничого навчання Чернівецьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області (надалі – Центр) долучаються до заходів щодо забезпечення безпеки дітей у літніх таборах оздоровлення та відпочинку дітей.

Яскравим прикладом такої роботи є багаторічна співпраця Центру з відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради (керівник – Світлана Скригунець) та Чернівецьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (заступник директора – Ольга Світла), які щороку організовують роботу міського літнього наметового табору для дітей та молоді міста Чернівців «Ойкос» в урочищі Стебник Вижницького Національного парку.

Ось і сьогодні, 11 липня, перед відправкою до табору чергової четвертої зміни, майстри виробничого навчання Центру Василь Казимір та Микола Тримпол провели інструктажі для дітей, молоді та працівника табору Ірини Заінчковської щодо дотримання правил особистої та колективної безпеки під час перебування у таборі, проведення екскурсій, походів та інших розважальних заходів. А також роздали відпочивальникам комплекти інформаційних буклетів із рекомендаціями про дії у разі виникнення небезпек літнього періоду.

Обласний методичний кабінет

5  4

3  2